jsme specialisté na rekonstrukci bytu
česká verze ruská verze
777 594 004

Nejsme drazí.

Zrekonstruujeme Váš byt za klasickou cenu.

Kompletní

rekonstrukce bytu, koupelny, bytového jádra

Fasády a zateplení

domů jsou naší dlouholetou doménou.

Umíme

i rodinné domky na klíč.

Na přání

klienta zrealizujeme cokoliv.

Rekonstrukce bytu

Těžká dřina, která stojí za to – rekonstrukce bytu

Lidé se jí z velké části bojí, a to v mnohých případech naprosto oprávněně. Přeci jen je rekonstrukce bytu dlouhodobá záležitost, kterou nelze zvládnout svépomocí za pár neděl. Pokud se však spolehnete na specializovanou stavební firmu, která se zaměřuje i na tyto rozsáhlé úpravy bydlení, pak jste za vodou. Naše stavební firma se dokáže postarat jak o počáteční starosti, kterými může být i plánování, tak samozřejmě i o samotnou realizaci či následné dodělávání detailů. Rozhodně se tedy vyplatí zainvestovat do služeb profesionálů, kteří vědí, jak na to.

Ne vždy je nutné rekonstruovat celý byt

Někdo však má takřka celý svůj byt v pořádku, ale není spokojený třeba jen s bytovým jádrem. Tato situace často nastává především ve starších panelových domech, kde jsou tyto části bytu velmi zanedbávané. I tyto dílní operace jsme schopni zvládnout, a to díky našim mnohaletým zkušenostem. Není tedy jakýkoliv problém zvládnout opravdu všechny dílčí činnosti, které se týkají celé rekonstrukce, a to ať už celého bytu, či jen jeho části, což může zahrnovat jak bytové jádro, tak třeba jen koupelnu či kuchyň.

Dům tvoří povětšinou hned několik místností. Ať už se ve vašem bytě nachází místností pět, anebo třeba jen dvě, a najedná se vždy o novostavbu, vždy se tam najde místo, které je potřeba opravit. Pokud bydlíte ve stavbě, které byla realizována staršího data, pak byste měli o rekonstrukci přemýšlet mnohem intenzivněji, než v případě, kdy bydlíte v nově postaveném domě.

Výhodou rekonstrukce bytů v naší režii je plnohodnotné a komplexní řešení, kdy se postaráme o všechny dílčí činnosti, které je potřeba zvládnout pro to, abyste mohli svůj domov začít využívat zase zcela naplno. Spolehněte se tedy na dlouholeté zkušenosti v oblasti rekonstrukce bytů a zainvestujte do úpravy, která se v budoucnu vyplatí.

Proč nás kontaktovat?

  • Zkušenosti v oboru již od roku 1992
  • Jednáte přímo s majitelem firmy
  • Kvalita odváděné práce
  • Dodržování termínů
  • Dlouholetí pracovníci naší firmy

naše působnost

Praha, Střední Čechy, Východní Čechy
logo footer
Mánesova 1373/51
120 00 Praha 2 - Vinohrady

IČO: 241 414 37
Mobil: +420 777 594 004
E-mail: korsuns@seznam.cz

DIČ: CZ241 414 37